Tuesday, December 20, 2016

BEST GIFTS FOR CHRISTMAS

To już ostatni dzwonek, aby wybrać dla najbliższych prezent pod choinkę. Poniżej prezentuję kilka pomysłów na upominek w różnych przedziałach cenowych dla kobiet. 


Jednym z bardziej praktycznych, a zarazem bardzo dobrych prezentów mogą być rękawiczki. Napo gloves to minimalistycznie zaprojektowane, skórzane damskie rękawiczki do ekranów dotykowych, wyposażone w funkcję touchscreen, która zapewnia użytkownikowi kontrolę nad urządzeniem mobilnym bez konieczności ich zdejmowania. Zastosowana przy produkcji rękawiczek technologia gwarantuje kompatybilność z ekranami dotykowymi urządzeń typu tablet, smartphone oraz nawigacja. Mój model to napoREBEL. Interesująca książka zawsze jest dobrym pomysłem, na to co może znaleźć się pod choinką. Sztuka kochania Michaliny Wisłockiej to legendarny poradnik z 1976r., który zapoczątkował rewolucję seksualną w Polsce. W książce autorka wykorzystała doświadczenia płynące z rozmów z pacjentami oraz z lektury mnóstwa listów. Wykorzystała również materiały i wnioski z dyskusji prasowych, w których wojowała uparcie o kulturę uczuć i seksu. Książka ukazuje się tuż przed premierą filmowej biografii Michaliny Wisłockiej. W roli głównej Magdalena Boczarska, czekam z niecierpliwością na film! 

Minimalistyczny, a zarazem bardzo stylowy zegarek? To musi być Daniel Wellington. Prosta i niewymuszona elegancja. Czystość formy i wysoka jakość pozwalają na wieloletnie użytkowanie, także za sprawą możliwości wymiany paska (do wyboru skóra lub NATO z nylonu).Biżuteria to prezent, który ucieszy każdą kobietę. Idealnie wpisuje się w magię świąt Bożego Narodzenia. Najważniejsze jest to, by podejść do takiego zakupu indywidualnie, zgodnie z upodobaniami, nic na siłę! 


Niektórzy uważają, że kalendarz nie jest odpowiednim prezentem pod choinkę. Ja jednak nie zaliczam się do tej grupy osób. Kalendarze to bardzo użyteczny prezent, to oryginalna metoda na zorganizowanie swojego czasu, pomaga rozwijać jego pętlę i przewartościować życie. W 2016 roku postawiłam na Happy Planner od Madama. To planner stworzony przez kobiety dla kobiet. Nie wyobrażam sobie innego kalendarza. Na rok 2017 również ponowię swój wybór. 
Coś z górnej półki. Jeżeli nasza bliska osoba lubi gadżety i jest wielkim fanem systemu iOS, a równocześnie lubi elegancki design, to smartfon będzie tutaj idealnym prezentem. Iphone 6s jak i najnowszy 7 w pełni zadowolą nowych właścicieli. Teraz nie pozostaje nic innego jak pięknie prezenty zapakować, przewiązać wstążką i cieszyć się z rodziną ze wspólnie spędzonych razem dni. WESOŁYCH ŚWIĄT! 

8 comments:

 1. wszystkie twoje propozycje są bardzo trafione i uniwersalne ;)
  moim must have są rękawiczki do telefonu ;)

  ReplyDelete
 2. Ciekawe pomysły na prezenty.
  Jak dobrze, że ja już wszystkie mam zrobione :)

  Pozdrawiam Zocha
  http://www.zocha-fashion.pl/

  ReplyDelete
 3. Pierścionek i to jeszcze zaręczynowy przy Świątecznym stole to chyba jeden z piękniejszych prezentów jaki może dostać kobieta :)

  ReplyDelete
 4. Dobry prezent nie tylko na swieta. Swietna propozycja rowniez na Walentynki ;)

  ReplyDelete
 5. Zbiór trafionych prezentów. Nawet ja byłabym w 7 niebie :)

  ReplyDelete
 6. Stylizacja super :) Podoba nam się :)


  www.lagres.pl

  ReplyDelete