Saturday, December 14, 2013

GIVEAWAY

Kochane, otrzymałam przepiękne buty od sklepu Choies, niestety nie trafiłam z rozmiarem. Chciałabym wręczyć je jednej z Was. W związku z tym ogłaszam konkurs. Koturny są w rozmiarze 39, jeśli jednak nie jest to twój rozmiar, buty mogą okazać się świetnym prezentem pod choinkę dla mamy, siostry czy przyjaciółki.





Konkurs obowiązuje na terenie Polski. Zwycięzcę wylosuje generator liczb, a następnie jego imię i nazwisko zostanie ogłoszone na moim fanpage'u na stronie Facebook oraz na blogu. 


Jedyne co musisz zrobić, to:

* Zamieścić w komentarzu na blogu swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail.


Konkurs trwa do 15 grudnia 2013 r.(do północy). Zwycięzca zostanie wybrany 16 grudnia 2013 r. Komentarze uczestników, zamieszczone po upływie terminu nie będą brały udziału w konkursie. 



Powodzenia! 

KONKURS ZAKOŃCZONY! 

Zwycięzcą w konkursie została Marta Zwolińska z adresem e-mail: zabic.garsonke@gmail.com 
Gratulacje!  


                    
CHOIES PROMOTION






87 comments:

  1. Paulina Sulanowska
    paulina.sulanowska@gmail.com
    <3

    ReplyDelete
  2. Agnieszka Sołoń
    paniaga55@gmail.com

    ReplyDelete
  3. Ada Tofiluk tofiiluk@gmail.com

    ReplyDelete
  4. Elzbieta Meyer-Klein
    meyer_klein@yahoo.de

    ReplyDelete
  5. Karolina Harasimiuk
    karolinaharasimiuk@gmail.com

    ReplyDelete
  6. Klaudia Warasiecka
    klaudiawarasiecka@gmail.com

    ReplyDelete
  7. Marta Kamińska
    wodoodporna@onet.pl

    ReplyDelete
  8. Natalia Kowalczyk
    nadia91@wp.pl

    ReplyDelete
  9. Ewa Zielinska
    e.zielinska27@gmail.com

    ReplyDelete
  10. Klaudia Materzok
    materzok.klaudia@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Karolina Pawlak
    karolina.anna.pawlak@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  12. Klaudia Baj
    baj.klaudia@gmail.com
    :)

    ReplyDelete
  13. Sylwia Dworczak
    sylik123@wp.pl

    ReplyDelete
  14. Julia Jędruszkiewicz
    yoolia (małpa) autograf (kropka) pl

    ReplyDelete
  15. Agnieszka Dziarnowska
    agelamarvelous@o2.pl

    ReplyDelete
  16. Ada Dawidowicz
    a_dawidowicz@onet.pl
    ;)

    ReplyDelete
  17. Anna Rukat
    annabeczek1@o2.pl

    ReplyDelete
  18. Magdalena Kantarska
    magdalena.kantarska@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Klaudia Jasutowicz
    klaudia_j1991@wp.pl

    ReplyDelete
  20. Katarzyna Ignacek
    mesmerize87@wp.pl

    ReplyDelete
  21. Sylwia Łomott
    s.lomott@wp.pl

    ReplyDelete
  22. Milena Starzyńska
    milenastarz@gmail.com

    ReplyDelete
  23. Małgorzata Sadowska
    m_sadowska@onet.eu
    :)

    ReplyDelete
  24. Katarzyna Jakubaszek
    kjakubaszek@poczta.onet.pl

    ReplyDelete
  25. Małgorzata Trębacz Piotrowska
    malgorzata.tp@gmail.com

    ReplyDelete
  26. Anna Antczak
    anna.antczak44wp.pl

    ReplyDelete
  27. Izabela Arent
    aniolek19@konin.lm.pl

    ReplyDelete
  28. Katarzyna Cichoń
    kasia19931@poczta.onet.eu

    ReplyDelete
  29. Paulina Rutkowska
    mylittlee@interia.eu

    ReplyDelete
  30. Monika Tofiluk monika.tofiluk@gmail.com

    ReplyDelete
  31. Milena Czublun
    milena.czublun@o2.pl

    ReplyDelete
  32. Magda Wyczk
    wyczkmagda@wp.pl

    ReplyDelete
  33. Karolina Stola
    karolciuniuskaa@wp.pl

    ReplyDelete
  34. Magdalena Jezierska
    madzia3991@interia.eu

    ReplyDelete
  35. Amelia Modes aleksander.modes@gmail.com

    ReplyDelete
  36. Anna Tronkowska
    anna.tronkowska@gmail.com

    ReplyDelete
  37. Mariona Warda
    mariona.warda@gmail.com

    ReplyDelete
  38. Paulina Syrnik
    paulina.syrnik@wp.pl

    ReplyDelete
  39. Klaudia Mikos
    only_girl@interia.pl

    ReplyDelete
  40. Sara Kisała
    kisalasara@gmail.com

    ReplyDelete
  41. Dominika Witkowska
    dominika.witkowska90@gmail.com

    ReplyDelete
  42. Kamila Krech
    kamakrech@gmail.com

    ReplyDelete
  43. Katarzyna Czuba Gudz
    Catalinaaa24@wp.pl

    ReplyDelete
  44. Ewelina Ciepielska
    e.ciepielska@gmail.com

    ReplyDelete
  45. Anna Haczek, annajedros@wp.pl

    ReplyDelete
  46. Magda Kłyszejko mklyszejko@budowniczy.com.pl

    ReplyDelete
  47. Paulina JastrzębskaDecember 14, 2013 at 8:09 PM

    Paulina Jastrzębska
    p.jastrzebska@vp.pl

    ReplyDelete
  48. Anna Gniewkowska
    gniewkowska.anna@gmail.com

    ReplyDelete
  49. Marta Zwolińska

    zabic.garsonke@gmail.com

    ReplyDelete
  50. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  51. Dorota Rolecka
    dorota-rolecka@wp.pl

    ReplyDelete
  52. Magdalena Ciachera
    beza.kontakt@gmail.com

    ReplyDelete
  53. Emilia Rejmak-Kozicka
    emilia.rejmak@gmail.com

    ReplyDelete
  54. Magdalena Malczewska
    killahbabe@op.pl

    ReplyDelete
  55. Marta Kowacka
    kowackamarta@gmail.com

    ReplyDelete
  56. Aurelia Czech
    aureliaczech@gmail.com

    ReplyDelete
  57. Hanna Szczepkowska
    haniaszczepkowska@gmail.com

    ReplyDelete
  58. Malwina Dudzińska
    aniwlamka@buziaczek.pl
    ;)

    ReplyDelete
  59. Agnieszka Cygan
    agnieszka.cygan89@gmail.com

    ReplyDelete
  60. Marta Ociepa martaociepa@gmail.com

    ReplyDelete
  61. Michalina Polak
    linka1995@poczta.fm

    ReplyDelete
  62. Magda Sobieraj
    madziasob@onet.pl

    ReplyDelete
  63. Marta Nowakowska
    mara180893@gmail.com

    ReplyDelete
  64. Agata Garbarczyk
    agata.garbarczyk.ag@gmail.com

    ReplyDelete
  65. Olga Szczot
    olgaszczot@gmail.com

    ReplyDelete
  66. Weronika Pawłowska
    weeroo95@gmail.com

    ReplyDelete
  67. Ewelina Jezierska
    kita1986@interia.pl

    ReplyDelete
  68. Magdalena Czernek
    czmadzia7@gmail.com

    ReplyDelete
  69. Magdalena D
    magdasl13@interia.pl

    ReplyDelete
  70. Milena Siergiej

    milenne89@o2.pl

    ReplyDelete
  71. Magdalena Szram
    szrammagdalena@wp.pl

    ReplyDelete
  72. Karolina Rejmak. kaja.rejmak@op.pl

    ReplyDelete
  73. Katarzyna Domańska ksiadomanska@gmail.com

    ReplyDelete
  74. Magdalena Maciejewska
    mc.magda@wp.pl

    ReplyDelete
  75. Karolina Ryszka
    karolina.ryszka94@gmail.com

    ReplyDelete
  76. Katarzyna Rejmak. kasia653@op.pl

    ReplyDelete
  77. Aleksandra Różańska
    ola072000@o2.pl

    ReplyDelete
  78. Bożena Kawa magda.k79@o2.pl

    ReplyDelete
  79. Anna Kotecka koteckanna@op.pl

    ReplyDelete
  80. Hania Gappa
    hanna_gappa@wp.pl

    ReplyDelete
  81. Lidia Flak lidzia326@wp.pl

    ReplyDelete